טסה  
קטגוריית מוצרים

חפש מוצר
    רשום בתיבת החיפוש את שם המוצר, מק"ט
    או תאור, ולחץ על "חפש"

 
 אודות
חברת א.א.א. טסה בע"מ הינה חברה משפחתית אשר נוסדה בשנת 1930 על ידי יוסף טסה ז"ל,תחילת דרכה בחנות טמבור קטנה בתל אביב,כיום טסה מעסיקה למעלה מ -120 עובדים, מחזור הכנסותיה נאמד במאות מיליוני שח בשנה ונחשבת מהחברות הגדולות והוותיקות בענף.
החברה עוסקת ביבוא ושיווק מגוון מוצרים לענף הבניה המסחר והתעשייה ,להלן תחומי עיסוקיה העיקריים של החברה:
 
מוצרי אינסטלציה ותשתית - צנרת פלדה בטון ופי.וי.סי,ברזים,מקשרים,אביזרי HDPE ,אביזרי נחושת ומכלול האביזרים.
ברזל בניין - ברזל גולמי,ברזל מעובד,כלונסאות ,רשתות,חוטי קשירה,מסמרים,רגלי בניין ועוד.
כיבוי אש - צנרת כיבוי אש,מתזים,מחברים מהירים,מגופים, ,ברזי כיבוי אש,זרנוקי בד,ארונות ועוד.
חשמל כבלים ואביזרים - כבלי כח ,חוטים לבניין,כבל פנדל,חוטים גמישים,כבלי ריתוך, ,כבל OIL-FLEX,נחושת שזורה,תעלות פלסטיק לחשמל,רבי שקעים ועוד.
ריתוך מכונות ואביזרים - גנרטורים לחשמל ולריתוך,מכונות ריתוך והלחמה,קומפרסורים,מערבלי בטון,אלקטרודות ,חוטי ריתוך,כפפות עבודה ואביזרי ריתוך ובטיחות.
מיזוג אוויר בייתי - צנרת נחושת ,תעלות מיזוג וחשמל,בידוד ענביד,כבלי מזגנים ןמכלול האביזרים הנלווים.
מיזוג אוויר תעשייתי - צנרת סקדיול,צנרת נחושת,מגופי פרפר ,מסננים,אביזרי ריתוך למיזוג, ,מחברים גמישים,ברזי ויסות ,מדי לחץ וטמפרטורה.
חומרי ומוצרי בידוד - צמר זכוכית,פוליאוריטן,בידוד (במוטות,גלילים ומזרונים).
אנרגיה סולארית מאיצי חום,תרמוסטטים,גופי חימום,מיכלי התפשטות,משאבות סחרור סולאריות,שסתומים ,אל חוזרים ועוד,בנוסף מייצרת ומשווקת טסה רכיבים ומערכות בתחום האנרגיה הסולארית,היצור מתנהל לפי בקרת האיכות של ISO 9001 וכולל מעבדה הנתמכת על ידי ציוד בדיקה מתקדם.

א.א.א. טסה בע"מ מייצגת את מיטב היצרנים בארץ ובעולם,ושמה דגש מיוחד תוך הקפדה על איכות המוצרים המשווקים על ידה כמו כן טסה עובדת בצמוד לדרישות התקן הישראלי ולדרישות תקנים בינלאומיים.

חברת א.א.א. טסה בע"מ מרכזת פעילותה בעיקר בתחומים המוסדי והסיטונאי ועל לקוחותיה נמנים:משרד הביטחון,חברת חשמל,חברות הבניה והתשתיות המובילות,הסיטונאים המובילים בכל התחומים.

החברה מרכזת פעילותה ממרכז לוגיסטי חדש ומודרני שמשתרע על כ-30 דונם וממוקם אסטרטגית בישוב מבוא חורון שנמצא סמוך לעיר מודיעין,השינוע מתבצע באמצעות צי משאיות המאפשר אספקה יעילה מהירה ומדויקת של כ עד- 24 שעות לכל רחבי הארץ.

א.א.א. טסה בע"מ מאגדת בתוכה עשרות אלפי פריטים שונים במספר רב ומגוון של מחלקות בענף הבנייה , כל מחלקה מתנהלת כיחידה עסקית עצמאית ,עובדה זאת מאפשרת לחברה להיות ספק ייחודי מקצועי ואטרקטיבי ללקוחותיה , שאיפת החברה להיות גב תומך רחב ורב תחומי שיספק את מכלול הצרכים של לקוחותיה.
חברת א.א.א. טסה בע"מ מתבססת על צוות עובדים ותיק מסור ונאמן,המאפשר מתן פתרון מהיר של כל צרכי הלקוח,תוך שמירה על רמת שירות גבוהה,קשר ויחס אישי.

 


 
 
 
טלפון: 08-9751442    |   פקס: 08-9751443     |     דוא"ל:  tassa@tassa.co.il 
Design: Edna Ricklin's Studio איפיון ופיתוח מוצרים חדשים

הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus